14-30 / 30-60mm evrensel anahtar boru anahtarı açık uç anahtarı seti yüksek karbon çelik yapış N kavrama aracı tesisatçı çok el aracı.

Availability: In stock

US $8.39

14-30 / 30-60mm evrensel anahtar boru anahtarı açık uç anahtarı seti yüksek karbon çelik yapış N kavrama aracı tesisatçı çok el aracı

Product Discription

Açıklamalar: yurtdışı depo ürünleri için hediye yok, teşekkür ederim

14-30 / 30-60mm evrensel anahtar boru anahtarı açık uç anahtarı Set yüksek karbonlu çelik yapış N kavrama aracı tesisatçı çok el aracı

Özellikler:
Her türlü cıvata ve somunlara uyum sağlayan iki evrensel anahtar.
Etkili, hafif sistem. İdeal piumbing, marangoz, mekanik ve bahçe işleri
Sır, otomatik olarak boyutuna uyum sağlamasına izin veren kendi kendini ayarlama teknolojisi var.
Açıklama:
Tipi: çok fonksiyonlu anahtarı anahtarı

1. Çift taraflı hassas diş tasarımı
2. Bahar tasarımı, otomatik kilitleme
3.45 yüksek karbonlu çelik indüksiyon sertleştirme
4. Yüzey elektroforez tedavisi
5. Takviyeli perçinler
6. İki renkli TPR kolu
7. Kuyruk kazayağı tasarımı

Ödeme hakkında
1. Siparişler ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenir.
2. Tam ödeme sipariş verdikten sonra 7 gün içinde yapılmalıdır, veya sipariş geçersiz veya sistem tarafından iptal edilecektir.
3. Alıcının bilgilerini doldururken kişi, adres, posta kodu ve telefon numarası gibi tüm ayrıntılı bilgileri tamamladığınızdan emin olun.

Bize ulaşın
1. Herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Teşekkür ederim!
2. Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Ancak lütfen iş dışı zaman için gecikme yanıtına izin verin. Sahip olabileceğiniz herhangi bir soruya cevap vermekten mutluluk duyarız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Geribildirim hakkında
1. Alıcının erken onay ürün aldıktan sonra çok takdir edilecektir.
2. Görüşleriniz işimizin gelişimi için çok önemli olduğundan, ürün ve hizmetten memnun kaldıysanız sizi olumlu geribildirim için içtenlikle davet ediyoruz. Sadece 1 dakika sürecek, ama bu 1 dakika bizim için son derece hayati bir öneme sahip.
3. Herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce lütfen bize ulaşın. Herhangi bir sorunu çözmek için sizinle birlikte çalışacağız.


230699461;

Related Product