Araba ses sökme aracı kiti, oto araba radyo panelli kapı klipsi, paneli Trim Dash ses, kaldırma yükleyici, gözetleme kiti, tamir aracı..

Availability: In stock

US $6.98

Araba ses sökme aracı kiti, oto araba radyo panelli kapı klipsi, paneli Trim Dash ses, kaldırma yükleyici, gözetleme kiti, tamir aracı.

Product Discription

Evrensel anahtarı ayarlanabilir ve kavrama tork anahtarı hızlı musluk aracı kanca anahtarı seti araç kiti ev aracı araba tamir için

Araba sökme el araç kiti araba iç gözetlemek aracı kiti kapı klip Trim paneli pano temizleme aracı araba radyo yükleyici araçları

Özellikler:
Uygulama kapsamı
Araba stereo sökme için araç stereo yükleme araçları. Otomatik kapı ve pencere döşeme, kalıp, panel, amblem ve benzeri bağlantı parçaları, klipslerin takılması ve çıkarılması için idealdir. Astar, alet masası, enstrüman konsolu, ses kontrol alanı için geçerlidir.
Çizilmez ve emek tasarrufu
Araç seti herhangi bir araba modeline uyar, iç araba dekorasyonunun aşınma olasılığını azaltabilir. Benzersiz bir anti-çizik ve emek tasarrufu tasarımı ile.
Her türlü araç
Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak. Plastik köşelerin farklı şekli, kenarların ve karmaşık eğrilerin çoğu için çalışabilir.
Uygun
Bu araç kiti araba severler için bir zorunluluktur ve araba stereo, kullanımı kolay diasssemble ve onarım yeteneğine sahiptir.
Pratik ve taşınabilir
Araç seti yüksek kaliteli plastik ve metal malzemeden yapılmıştır, pratik, kullanımı ve taşınması kolaydır, uzun bir servis ömrüne sahiptir.

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null

Null


232039436;

Related Product